Dergilik Ailesi Genişliyor

Konu, 'Turkcell' kısmında BerkinAktas tarafından paylaşıldı.

 1. BerkinAktas

  BerkinAktas ✪ Paylaşmak Güzeldir Yetkili Kişi Tekno SüperMod

  Kayıt:
  15 Kasım 2016
  Mesajlar:
  1.778
  Beğenilen Mesajlar:
  294
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  İstanbul
  Türkiye'nin en çok okunan dijital yayın platformu Dergilik, 2018'e hızlı başladı. Okuma tutkusuna yeni bir boyut kazandıran uygulama, dergi ve gazete raflarına yeni yayınlar ekleyerek, erişim rakamlarını arttırmayı yeni yılın ilk ayında da sürdürdü. Dergilik'te Ocak ayında yaklaşık 3.4 milyon dergi okunurken, 900 bin gazete de dijital platform üzerinden okuyuculara ulaştı.

  [​IMG]

  Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığa başlayan ‘Dergilik’ hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek uygulamada buluşturarak, okuma alışkanlıklarına yön vermeyi sürdürüyor. Dergilik uygulamasında Ocak'ta 3.4 milyon dergi ve 900 bin gazete okundu ve şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren 460 bin kullanıcı toplamda 4.3 milyon yayına ulaşmış oldu.

  Yayın sayısı 500’e yaklaştı

  Dergilik’ten okunan yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Ocak ayında 40’tan fazla yerel gazete ve bir ulusal gazete, Dergilik’in raflarındaki yerini aldı. Ocak ayında Dergilik ailesine katılan yeni gazete ve dergilerle birlikte, uygulama üzerinden yaklaşık 500 yayın online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi.

  Dergilik artık globalleşti

  Geçtiğimiz günlerde uluslararası hale gelen ve erişim ağını genişleten Dergilik artık global bir marka olarak yurtdışından da indirilip, kullanılabiliyor. Ülke ve dünya gündemini yerel kaynaklardan takip etmek isteyen ama Türkiye dışında yaşayan Türk vatandaşları artık Dergilik uygulamasıyla hem gazete hem de dergileri mobil cihazlardan tek uygulamayla takip edebiliyor.

  [​IMG]

  Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

  Türk insanına yeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik artık sosyal medyadan da takip edilebilir hale geldi. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

  www.facebook.com/dergilikapp
  www.twitter.com/dergilik
  www.instagram.com/dergilik
   
 2. blur

  blur Tekno Stajyer

  Kayıt:
  10 Mart 2018
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Turkcell daha önce dergilik indirmemiş kullanıcılarına 2 gb hediye internet veriyor.
   

Sayfayı Paylaş