Mi band 2

Konu, 'Giyilebilir Teknoloji' kısmında enessozel2701 tarafından paylaşıldı.

1. enessozel2701

enessozel2701 Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hbden sipariş verdiğim mi band 2 bugün elime ulaştı 6s kullanıcısıyım mi fiti indirdim hesabımı oluşturdum ama bir türlü giremiyorum sürekli oturum açma hatası veriyor tekrar tekrar farklı hesaplar açtım tekrar denedim yinede oturum açılamadı hatası veriyor internet sitesinden girdiğimde her hangi bir sıkıntı çıkmıyor başarılı bir şekilde giriş yapıyor telefonu sıfırladım mi fiti silip tekrar yükledim ama bir türlü hala giriş yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim bu kadar para verdim ana şu an mağdurum cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

2. kadircekim

kadircekim Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Başka bir zaman dene, bazen sunucular; çin olduğu için kalabalık ve doluyo. Bu yüzden hata çıkıyor. Yardımcı olabilmişsem beğeni atarsan memnun olurum.

enessozel2701 bunu beğendi.
  3. enessozel2701

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim yani sonra kesin olur demi öğlen üç buçuktan beri sıkıntı yaşıyorum ya

4. kadircekim

kadircekim Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kesin demiyim ama büyük ihtimalle olur. Eğer olmaz ise başka bir internet ile dene veya vpn kullan (çin, rusya öneririm.).

5. enessozel2701

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Appstoredaki nerdeyse bütün vpnleri indirmişliğim var ama çin rusya bunlardan bir türlü bağlanmıyor veya premium istiyor beklemekten başka çare yok heralde 100 lira verdim heycanla bekledim ama böyle olması insanın ister istemez sinirleniri bozuyur

6. kadircekim

kadircekim Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merak etme bende de var mi band 2 hatta şuan takılı :grinning: GearBest'den aldım ve direk hiç sıkıntı olmadan kullandım. Sabırlı olmalısın. Ondan sonra bir sıkıntısı çıkmıyo. Bir de arkadaşının, ailenin telefonu ile dene. Belki telefonunda dosya falan eksiktir.

7. enessozel2701

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Valla kardeşim denedim ama dediğin gibi büyük ihtimal sunuculardandır illa girer eninde sonunda ama insan öğlen üç buçuktan beri deneyince sinirleniri bozuluyor valla bide hocam sizin telefon iphone mu

8. kadircekim

kadircekim Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    hayır androiddi fakat telefon öldü. Şuan Ailemin telefonuna bağlıyorum mi band'i hesabıma girersen görebilirsin zaten yeni telefon alacağımı.

Sayfayı Paylaş