Strike Of Kings

Konu, 'Popüler Mobil Oyunlar' kısmında Riano tarafından paylaşıldı.

1. Riano

Riano Tekno Prof

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    LOL'un yapımcıların tarafından yapılmış olan mobil Moba oyunudur.Bu konu altında sohbet edebiliriz

2. InsideR

InsideR Tekno Onursal

Beğenilen Mesajlar:
    278
    Ödül Puanları:
    93
    Mobile legend den sonra çıkmış olup mobile legend kadar tutmucak oyundur.

3. Zusth

Zusth Tekno Üstat

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlış bir bilgi vermeyelim; LoL'ün yapımcıları tarafından yayınlanmamış bir oyundur. Böyle oyunları hiç sevmiyorum, kendi vizyonları ve fikirleri olmayan ama yazılım bilen kişiler tarafından çakma oyun çıkarmaktan başka bir şey değil. Ayrıca her şeyin bir yeri vardır, böyle saçmalıkları telefonda oynamaktan şahsen keyif almıyorum.

4. hsntngr

hsntngr Tekno Baron

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    28
    Moba oyun telefonda nasıl oynanır hiç anlamıyorum. Oynanan heroları hayal edemiyorum şuan basit yetenekte olmaları lazım. Düşünsene mobil dota falan invokeri telefonda oynuyosun ekranı parçalarsın valla :grinning:

5. SqLastic

SqLastic Tekno Prof

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    MOBA oyunları en güzel PC'de oynanır. Telefona taşımanın lüzmu yok bence.

6. Limonluck

Limonluck Tekno Üstat

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    bence on numara bir oyun yeni indirdim kesinlikle eğlendiriyor sürekli pc başında duramıyoruz otobüste bile neredeyse lol tadını alıyorum.

7. InsideR

InsideR Tekno Onursal

Beğenilen Mesajlar:
    278
    Ödül Puanları:
    93
    Bende lolun yapımcıları tarafından yapıldı diye biliyorum. Oyunun yapımcı şirketi Tencent Games Asyadaki en büyük oyun şirketlerinden bir çok oyunu var google a bu firmayı yazdığındada http://www.riotgames.com/tr/tags/tencent bu kısmı buluyorsun. Sanırım aynı firmanın farklı kollarından olan şirketler bu yüzden lol yapımcılarından deniliyor.

8. Zusth

Zusth Tekno Üstat

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Böyle düşünmek son derece yanlış olur, çünkü Riot Games 2006 yılında kuruluyor, 2009 yılında League of Legends adlı oyunlarını piyasaya sürüyorlar. Tencent firması 2011 yılında hisselerin yarısını satın alıyor. 2015 yılında ise tamamını satın alıyor. Riot Games başlı başına ayrı bir stüdyo. Tencent Games adlı firmada hisselerine sahip olan firma şuanda. Eğer bu mobil oyunu Riot Games sürseydi, League of Legends yapımcıları tarafından piyasaya sürülmüş olan bir oyun diyebilirdik. Ancak öyle bir şey söz konusu değil, Tencent Games League of Legends'ın yapımcısı değil.

senraadolsana bunu beğendi.
  9. InsideR

InsideR Tekno Onursal

Beğenilen Mesajlar:
    278
    Ödül Puanları:
    93
    Bir kere gördüm facebookda reklamını orada yazıyordu bende gerçekliği varmı acaba diyince bakınca görmüştüm bu durumu. Reklamda lol un yapımcıları tarafından gerçek moba oyunu. Taklitleri aslını yüceltir falan yazıyordu net bir bilgim yok ama bu kadar bakmıştım :grinning:

10. Riano

Riano Tekno Prof

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Oyunu denedim.Mobile Legends'tan daha başarılı buldum

11. Riano

Riano Tekno Prof

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam tüm inceleyen youtube'ırlar böyle diyordu.

12. WtAktas

WtAktas Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu oyunda bir sorunum var seste hışırdama oluyor ve dıııt diyip oyundan atıyor bu yüzden kaç kere ceza aldım telin modeli Sony Xperia Z5 premium sorunun telde olduğunu sanmıyorum çünkü diğer oyunlarda hiç sıkıntı yok yardımcı olabilecek var mı?

13. Skyrnnr87

Skyrnnr87 Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Login bonus olan herolar kac loginden sonra aliniyor nasil oluor ?

14. Norfimbor

Norfimbor Tekno Üstat

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Hala lig sistemini, puan sistemini,altın ve exp sistemini çözemediğim oyundur. 2x ex ve 2x altın takviyesi alıyorsun rekabetçi mod da işe yaramıyor, bir süre sonra ise altın kazanamıyorsun, % li gelmeye başlıyor, lig sistemi ve puan sistemi de herhangi bir yerde yazmıyor. Ama hoşuma gitti yine de oynamak istiyen varsa beraber oynayabiliriz nickim oyunda da aynıdır. :grinning:

15. InsideR

InsideR Tekno Onursal

Beğenilen Mesajlar:
    278
    Ödül Puanları:
    93
    bu soylediklerin mobile legendsde daha anlasilir sekilde. Ve bence mobile legendse bir sonraki guncellemede gelicek olan hero banlamali oyun ve ekip kurma ozelligi baya ilgi cekicektir. Benim bu oyunlardaki tek dusuncem lig atlamak biraz daha zor olmali.

16. ÂÃŘŘĐĐÀÃ

ÂÃŘŘĐĐÀÃ Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben kırmızı mücevherin ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen varsa söyleyebilir mi lütfen?

17. hiki

hiki Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    strike of kings oynuyorum emiletör üzerinden ( nox player / memu play) ama ne yazik ki oyun içi konuşma seçeneğini kullanamıyorum emiletörü pc bağlayamıyorum bir yazılım buldum hem uygulama taraflı hem pc taraflı ( Wo Mic ) ama onuda bağlantı problemi yaşıyorum masaüstü bilgisayar kullanıyorum İnterneti kablo bağlantı şeklinde kullanıyorum ( Wo Mic ) yazımı nasıl uydurabilirim veya alternetif bir çözüm varmı ?

Sayfayı Paylaş