Vestel Kampanyası Hakkında Yardım - Yeni Televizyon Alacağım

Konu, 'Vestel' kısmında denizgurgenoz tarafından paylaşıldı.

1. denizgurgenoz

denizgurgenoz Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tüm forum okurlarına selamlar. Uzun zamandır forumları, siteleri okuyorum ve yeni evliyim (bir hayırlı olsunuzu alırım ☺). Bu konu özelinde eşimle birlikte salonumuza almak istediğimiz televizyonu seçmeye çalışıyoruz. Vestel’in de bir kampanyasına rastladım (isim vermeyeyim – başka bir yerde).. Televizyonu alıyorsun, getiriyorlar, kuruyorlar, her ay 69 tl ödüyorsun. Sonra abonmanlık aynı internet – yayın kuruluşları gibi devam ediyorken 2 sene sonra eskidiğini savunaraktan sana yeni televizyon veriyorlar. Ve bu sürekli devam ediyor. Acaba böyle bir şey sizce mantıklı mı? Ben bayağı uygun buldum, Vestel’in de köklü bir marka olmasından kaynaklı olarak bu seçeneği düşünüyorum. Aranızda kullanan vs. birileri var mı acaba?

hatta inceleme videosu tadında biri de video çekmiş; https/www.youtube.com/watch?v=vNdYlKZ9Q30

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme: 27 Şubat 2018
  2. Raxinq

Raxinq Tekno Onursal

Beğenilen Mesajlar:
    243
    Ödül Puanları:
    93
    ?? Açıklayabilir misiniz acaba?

Hayırlı olsun ilk önce :grinning: Asıl konuya gelirsek çok maddi sıkıntınız falan yoksa 69TL her ay ödemenizi tavsiye ederim. 8K TV'lere çok yakınız bence. Kullanmıyorum ama tavsiye ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Nisan 2018
  3. Creative

Creative Webtekno Forum CEO Yetkili Kişi Admin

Beğenilen Mesajlar:
    607
    Ödül Puanları:
    143
    Merhaba, ilk öncelikle bahsi geçen şahıs reklam için video yayınlamıştır. Türkiye markası olduğundan destek veriyoruz demesi filan hikaye.
    Bu arada, hayırlı olsun, mutlu olmanız dileği ile. Vestel evet bir Türk markası olabilir ancak ben şahsen pek sevmiyorum. Çünkü işletim sistemi açısından ve kalite bakımından çok vasatlar.

Eğer bir bütçeniz var ise bize hangi bütçeye kadar çıkabileceğinizi söyleyin ona göre yardımcı olalım.

4. denizgurgenoz

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar Türk markası olduğu için benim de bir sempatim var sizin gibi yerli üreticiye destek vermek adına bazı konularda dediğiniz gbi eksikler olabilir fakat olumlu yönlerinede bakınca benim tarafımda terazi daha ağır basıyor elbette ürün tanıtmak için reklam yapılabilir fakat birebir deneyimleyip yazmak daha mantıklı geliyor bana , eğer bu konuda tecrübeleriniz varsa iyi-kötü lütfen yazın bilgi birikimlerinizden yaralanmak için hesap açıp yazdım buralaraa .))

5. Creative

Beğenilen Mesajlar:
    607
    Ödül Puanları:
    143
    Şuana kadar 2 adet LG Tv kullandım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Kullanacağınız TV sosyal medya üzerinde de kullanmak istiyorsanız android tv almanız daha mantıklı olacaktır.

Misal yaşamış olduğum bir sıkıntı (benim için sıkıntı) Twitch yayınlarını tv üzerinden izlemek istemiştim ancak LG webOS kullandığı için şuan için Twitch uygulaması yok. Samsung, Phillips gibi tvlerde ise uygulama mevcut. Bu tabii ki benim TV neden LG aldım diye bir pişmanlığa sebep olmadı.

TV sektöründe şuan için öncü firma Samsung'tur, bence tercihinizi Samsung üzerine yönlendirebilirsiniz.

6. denizgurgenoz

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ediyorum valla güzel bi yazı dizesi yapmışsınız karşılaştırarak teknik bilgilerde vermişsiniz:blush: Fakat genel olarak baktığımda özellikle bu kampanya ile terazi daha ağır basıyor gibi diğer firmaların tv özellikleri incelemiştim bayaa internetten her markanın aşağı-yukarı tv özellikleri aynı gibi sadece oynayan fiyatlar oluyordu fakat Vestel gibi böyle kampanyalar yaparak öne geçebiliyor sıyrılabiliyorlar zannımca. Ve dediğim gibi yerli olduğu içinde daha çok sempatim var :tr::wink:

7. Creative

Beğenilen Mesajlar:
    607
    Ödül Puanları:
    143
    Yerli malı yurdun malı, herkes bunu kullanmalı.. Ne diyelim..

8. Setry

Setry Tekno Onursal

Beğenilen Mesajlar:
    1.125
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanan akrabalarım var ve biraz forumlara göz attığınız zaman sizde fark edeceksinizdir.
    Samsung TV'lerin eski modellerinde (yeni TV ler çıktıkça) bir zaman sonra YouTube uygulaması kaldırılıyor

yaşarturan bunu beğendi.
  9. yaşarturan

yaşarturan Tekno Stajyer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de size katılıyorum şu anın teknolojisine göre tv alınacağına abone olup o ana göre en yenisi almak en mantıklısı.. çünkü her gün gelişen ve yenileşen sektörden bahsediyoruz

Sayfayı Paylaş