1. Webtekno Forum bünyesinde genel forum çalışmaları yapıyoruz. Çalışmaları sonucunda ilk detayları öğrenmek isteyenler hemen buraya tıklayarak ilgili konuyu inceleyebilirler.
    Duyuruyu Kapat

Vodafone Smart 6 Ultra Ekran kapandı! Açılmıyor!

Konu, 'Akıllı Telefonlar' kısmında SessizDinleyici tarafından paylaşıldı.

1. SessizDinleyici

SessizDinleyici Tekno Çaylak Webtekno Forum Üyesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    5
    Öncelikle SelamınAleyküm Kardeşlerim bundan 1.5 senesi öncesi Vodafone Smart 6 Ultra telefon aldım. Bendeki süre zarfında 2 defa garantiye gönderdim. İlk garantideki sorun ekranın donup takılı kalmasıydı.İkincide ise garantiden geldiğinde sesin bozuk çıkmasıydı.Bundan 2 hafta önce ise telefon ile takılırken ekran birden gitti ve bidaha açılmadı! Sarja takıyorum sarj bildirim ışığı yanıyor! Araştırdım felan filan 20 sn açma kapama tuşuna basmamı öğrendim bastım bozulduğu akşamına çalıştı fakat 5 dk sonra bidaha kapandı! Bu böyle sürekli olarak tekrarlanınca bende garantiye verdim. 2 Hafta sonra garantiden bana Telefonda sıvı teması olduğu bildirildi ve 624 lira para istendi.! Bunu ödemeyerek telefonu geri aldım.Telefon geldiğinde ise telefon açıldı ve yaklaşık 4-5 saat açık halde kullanabilir halde durdu! Daha sonra tekrar kapandı! Ve şuanki durumu telefon açılıp kapanıyor! Sarja takıyorum sarj olduğunu gösteriyor ve telefonu açıyorum açılıyor donup takılıyor mavi ekran verip kapanıyor! Güneşe felan koydum 48 saat boyunca telefonculara sordum soruşturdum sıvı teması var ise açılıp kapanır dediler! Onlarda ekranda sorun varsa yaklaşık 200 lira masraf çıkartacak gibi duruyor! Bilen varmı yaşayan varmı bu durumu belki bataryadadır belki baska bişeydir. Ayrıca telefonu suya felan düsürmedim hiç bi şekilde bana sadece sıvı teması var dediler. Yardımcı olacak arkadaşlarım elbette vardır. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Mario

Mario Tekno Kalfa Webtekno Forum Üyesi

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    5
    Ekran Yok Mu Sadece Siyah Mı?

3. SessizDinleyici

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    5
    Şöyleki telefon kapalı normalde fakat açma tuşuna uzun basıyorum açılıyor android yazısı geliyor sonra takılıp telefon yine kapanıyor. Bazen android yazısında kalmayıp açılıyor 5-10 dk oyun felan oynanıyor sonra yine takılıp kapanıyor.

4. Mario

Mario Tekno Kalfa Webtekno Forum Üyesi

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    5
  5. SessizDinleyici

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    5
    Aradığım cevabı pek bulamadım sanki bu forumda. Yinede sağolun

6. dargman69

dargman69 Tekno Çaylak Webtekno Forum Üyesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    15
    aynı sorunla bende karşı karşıya kaldım napcam bilmiyorum. yokmudur bunun bir çözümü

Sayfayı Paylaş